af
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
af

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gülçine iletmek istedikleriniss

4 posters
YazarMesaj
ilos_gulum
O Şimdi Banlı!!!!
ilos_gulum

gülçine iletmek istedikleriniss Empty
MesajKonu: gülçine iletmek istedikleriniss   gülçine iletmek istedikleriniss Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 12:50 pm

AŞKIM BEN SENİ ÇOK SEFİORM ÇOK ÇOK ÇOK GSLSİN SENİ BÜTÜN HERKESTEN KISKANIORM (MERT GBİ)İNCİTANEM NUR TANEM SENSİZ BEN BİR HİÇİN SEN BENİMSİN..........!

şimdilik bu kdr devamı gelicek elbette..!

O ŞİMDİ BANLI YAZAMIYCAK
aşkım_gülçin_elhan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: gülçine iletmek istedikleriniss   gülçine iletmek istedikleriniss Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 4:09 pm

Gülçinimmm seniçok ama çok sefiommmmm. sen benim BİTANEMSİNNNNNNN kanatsız meleğimsinnnn AŞKIM benim Very Happy
gulcin kopat
Jelibon ÇetesY[kolalı jelibon]Gülçin&Sevimgül
 Jelibon ÇetesY[kolalı jelibon]Gülçin&Sevimgül
gulcin kopat

MesajKonu: Geri: gülçine iletmek istedikleriniss   gülçine iletmek istedikleriniss Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:57 am

bu kez seni seviyorum demiyorum,diğer duyduğun yalancı sözlere benzemesin diye,seni benden başka kimse sevemez demiyorum;bencil olduğumu düşünme diye ,ben senin tek aşkınım demiyorum,sana engel olduğumu düşünme diye,benden iyisini bulamazsın demiyorum,kendimi beğenmiş olduğumu düşünme diye,seni heryerde bulur yanına gelirim demiyorum,benden hiç bıkma diye,o zaman ne mi diyorum?

hiçbirşey.sadece gözlerine bakıyorum zaten gözlerim sana anlatır seni nasıl sevdiğimi bir gülüşüne ölebileceeğimi srnn için nelerden vazgeçebilceğimi,yaşamamın tek nedeninin sen olduğunu anlatır bu senin için hergece ağlayan gözlerim.kimse kimsenin sevgisini ölçemez.kimse kimsenin içindeki çığlıkları duyamaz.kimsenin sevgisi kimsenin sevgisiyle kıyaslanamaz aynı kimsenin benim sana olan sevgimi bilemediği,içimdeki çığlıkları dyamadığı gibi.Yine resmine bakıyorum ve yine içimde çığlıklar kopuyor gülçinim.

SEN GÜLLERE ÖZENME GÜLLER SANA ÖZENSİN HİÇ BİRŞEYE DEĞİŞMEM SEN BENDE EN ÖZELSİN!!

sözlerimi çalanın çırasını yakarım!
anqeL_95_yoshy
...Yoshykolik Admin...
...Yoshykolik Admin...
anqeL_95_yoshy

MesajKonu: Geri: gülçine iletmek istedikleriniss   gülçine iletmek istedikleriniss Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 7:14 pm

gülçine sadece onu gerçketen sevidiiimi sölerdimm hemde çoookk
anqeL_95_yoshy
...Yoshykolik Admin...
...Yoshykolik Admin...
anqeL_95_yoshy

MesajKonu: Geri: gülçine iletmek istedikleriniss   gülçine iletmek istedikleriniss Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 7:46 am

çok tatlı çok şeker olduunu iletmek isterdim

gülçine iletmek istedikleriniss
1 sayfadaki 1 sayfası